narozen 4. srpna 1992, svobodný, žije ve Znojmě, spoluzakladatel společnosti zaměřené na vývoj webových stránek a aplikací, vývojář webových aplikací a konzultant.

Aktuálně působím jako vývojář webových aplikací pro pražské klienty a zároveň také jako konzultant pro řešení požadavků klientů v oblasti webového vývoje.

Mezi mé koníčky patří sport, konkrétně tenis, lyžování a příležitostně i fotbal. Zajímám se také o vinařství, které má ve Znojmě, i mé rodině, letitou tradici.

Již při studiu ekonomické informatiky v Brně jsem absolvoval stáž, získal první zkušenosti v oblasti IT a díky příležitostem, které město nabízí, to nebyla ani zkušenost poslední. Byl to právě kontakt s lidmi z oboru, který mě společně s mladými, ambiciózními kolegy, vedl k založení zmiňované společnosti. Naše vize byla od začátku jasná, naplno využít potenciálu mladých lidí, uplatnit jejich teoretické znalosti v praxi a následně jim ulehčit vstup na pracovní trh. Díky této zkušenosti bych chtěl pracovat i na rozvoji města Znojma v tomto směru.

Město Znojmo pro mě znamená domov a mým přáním je, aby místním lidem vytvářelo příhodné podmínky pro plnohodnotný život a byli na něj patřičně hrdí. Jak již bylo řečeno, potenciál mladých lidí je obrovský, z toho plyne má vize města Znojma, jako města vytvářejícího příležitosti, nabízejícího bohatý kulturní život a útočiště pro nové rodiny.