„Znojmo má mnohonásobně větší potenciál, který nevyužíváme. Žijí tu lidé, kteří mají schopnosti posunout naše město výrazně dopředu. Chci jim otevřít prostor a dát šanci jejich nadšení a kreativitě. Chci vytvářet město příležitostí, město s perspektivou, kde dostanou lidé možnost žít život podle vlastních představ a najít své místo pro šťastný a spokojený život.“

Jsem rodilý Znojmák. Po studiích ekonomie a sociologie jsem asi pět let pracoval v Praze ve výzkumných agenturách STEM a INCOMA Research, kde jsem se mimo jiné zabýval regionálním rozvojem a cestovním ruchem. Po návratu do rodného města jsem začal podnikat v oblasti marketingu, webdesignu a průzkumu trhu. Podílel jsem se na různých projektech na podporu našeho regionu, zejména v oblasti rozvoje turistiky a regionální spolupráce. Kromě města Znojma jsem pracoval na projektech pro Vranovsko, Jevišovicko nebo Moravskokrumlovsko, ale také například pro národní agenturu CzechTourism. Mimo to se dlouhodobě snažím různými způsoby podporovat podnikání ve Znojmě, ale také se podílím na pořádání různých kulturních akcí v regionu. Působil jsem v místní hospodářské komoře, pořádal jsem nebo se podílel namátkou na organizaci konferencí TEDxZnojmo, Barcamp Znojmo, Vítejte u nás, a hudebních festivalů WAKE UP a Vrabčák. O svých zkušenostech jsem přednášel na řadě konferencí či ve školách, též dlouhodobě publikuji v časopisech zaměřených na marketing a cestovní ruch.

Problematika rozvoje měst a regionů mě zajímá, sleduji zahraniční trendy a v rámci možností se nechávám inspirovat na cestách. Také proto si myslím, že město velikosti Znojma může fungovat mnohem lépe a může nabídnout kvalitnější prostor pro život. Rád bych uplatnil své zkušenosti, znalosti a kontakty ve prospěch rozvoje našeho města.

Do komunální politiky jdu s těmito prioritami:

  1.  Vytvořit ze Znojma město příležitostí
  2.  Výrazně rozšířit možnosti vzdělávání dětí i dospělých s důrazem na budoucí uplatnění
  3.  Přispět k efektivnějšímu fungování města ve prospěch občanů

Volný čas trávím s rodinou, rád a hodně čtu, neustále se snažím vzdělávat, běhám a věnuji se naší border kolii.

Motto: „Buď sám tou změnou, kterou chceš vidět ve světě.“