Řekli jsme, že spolu rozjedeme Znojmo.

Znojmo má totiž výrazně větší potenciál, a to hlavně ve vlastních lidech. Naše vize je dát prostor všem aktivním a tvůrčím lidem a umožnit všem, aby šli svou vlastní cestou za štěstím. Chceme lidem vytvářet prostor a příležitosti, aby mohli realizovat své sny a představy o naplněném životě. Jsme přesvědčení, že přesně to je posláním každého města, které se chce stát skvělým místem pro život.

Myslíme si, že vytvářet lepší město je nikdy nekončící proces. Je to cesta, způsob myšlení. Určitě souhlasíte, že je stále co zlepšovat. Znojemská radnice udělala kus práce, přestože si myslíme, že za těch osm let pod vedením stávající koalice, s drobnými obměnami v jejím složení, se dalo udělat mnohem a mnohem víc. Proto jsme připraveni přinést na radnici novou energii a kompetentní tým.

A proč si myslíme, že bychom měli dostat ve volbách vaši důvěru? Čím se tak lišíme od ostatních?

Je to jednoduché. Díváme se za horizont volebního období a nejsme sběratelé funkcí. Vždyť nikdo z našich kandidátů nebyl dosud na radnici a naši koalici tvoří dvě malé strany a celá řada nezávislých srdcařů. Přesto jsou mezi námi zkušení odborníci, vedoucí pracovníci, projektoví manažeři, ale i lidé se zkušenostmi s prací v zahraničí.

A všichni jsme do morku kostí Znojmáci.

Na radnici nejdeme rozdělovat peníze a rozdávat dárky vybraným skupinám voličů. Budeme krůček po krůčku zlepšovat kvalitu života v našem městě. Budeme vytvářet město, které je přívětivé ke svým obyvatelům, nevymýšlí další a další možnosti, jak z jejich kapes vytáhnout peníze do městské pokladny, a na cestě v jejich rozvoji jim nestaví do cesty zbytečná omezení a překážky. Budeme vytvářet město, které nabízí příležitosti a přitahuje aktivní lidi, kteří dokáží využít potenciál Znojma naplno a posunout ho dál.

 

Pojďte s námi rozjet Znojmo!

 

  1. a 6. října dostaneme šanci zařadit vyšší rychlost a něco pro své město a sebe samotné udělat.

 

Podělit se s přáteli