Uděláme ze Znojma město příležitostí (proč a jak na to)

Znojmo má na víc.
Během kontaktní kampaně jsme od vás mnohokrát slyšeli, že ve Znojmě nenajdete odpovídající uplatnění, že mzdy jsou ostudně malé ve srovnání s Brnem, Prahou, ale i sousedním Rakouskem, přestože cena bydlení je naopak na podobné úrovni, že tu chybí nabídka vzdělávání, jako jsou alternativní školy, užitečné vysokoškolské obory, praktické kurzy pro rozšíření kvalifikace, ale také, že životní úroveň a občanská vybavenost není na dostatečné úrovni.
btr
Souhlasíme. A chceme vám a všem dalším obyvatelům našeho krásného města nabídnout řešení.
Žádný zázračný recept ovšem neslibujeme.
Přicházíme s vizí Znojma jako města příležitostí, kterou náš lídr a kandidát ZNOJMÁKŮ na starostu, Pavel Kovařík, sepsal do knihy. Knihu si můžete bezplatně stáhnou na www.pavelnaradnici.cz nebo si můžete napsat o tištěnou verzi na info@znojmaci.cz. STÁHNOUT si ji můžete tady.
Město příležitostí je způsob, jak nabídnout všem obyvatelům Znojma přesně to, co postrádají.
Je to cesta, po které chceme jít.
Konkrétně se chceme zaměřit na čtyři prioritní oblasti:
  1. Vzdělávání
  2. Podnikání
  3. Infrastruktura
  4. Zahraniční spolupráce
Podstatné je, že město příležitostí dává na první místo svobodné jednotlivce, kteří si sami volí svou cestu ke štěstí. Město příležitostí jim k tomu vytváří prostor. Dobře spravovaná radnice k tomu má nespočet nástrojů. Důležité je, aby ji řídili lidé s otevřenou myslí, rozhledem a aktivním přístupem.
Podrobný plán najdete ve zmiňované knize Znojmo – město příležitostíSTÁHNOUT si ji můžete tady. Kniha je ve své podstatě hotový strategický materiál, který může kdokoli uchopit a pustit se do realizace vize.
Pojďte s námi nastartovat spící potenciál Znojma. Pojďme spolu vytvářet město příležitostí pro každého z nás už dnes.

Volte ve volbách kandidátku č. 2 s názvem ZNOJMÁCI a rozjedeme spolu Znojmo!

Podělit se s přáteli