Volby do Senátu 2020: Tři důvody pro Třetinu

Pošleme společně za Znojemsko do Senátu konečně toho správného člověka!

1. Je uznávaný

Tomáš Třetina se již dvě desítky let aktivně a úspěšně angažuje ve svém regionu, o čemž svědčí, že již třikrát získal důvěru svých voličů jako starosta. Politické ostruhy si vydobyl především v boji o návrat Muchovy Slovanské epopeje na Moravu, který vede již od roku 2009. Jednání o návratu jsou na dobré cestě. V jeho snažení mu držíme palce. Respekt má nejen na Znojemsku, ale i mimo něj. Právě všeobecné uznání je pro pozici senátora klíčové a otevírá jemu i regionu, který zastupuje, další možnosti. Naopak s nálepkou „senátora radikála“, které odpovídá volební počínání starosty Groise, srovnávajícího uprchlíky s šířením koronaviru, se důležité dveře v této vážené instituci zavírají.

2. Má vizi

Tomáš Třetina není žádná bílá košile z plakátu a už vůbec ne laciný exportér úsměvů a sběratel lajků na sociálních sítích. Dokáže jít za svým cílem, umí k němu najít cestu. Má výsledky. Občas je tvrdohlavý, ale jak říká: „Počítá se výsledek, ne snaha.” Pro svou věc navíc dokáže najít důležité spojence. V Praze se určitě neztratí, je velký bojovník, který se umí za Znojemsko postavit a může se stát tzv. mediátorem, čili spojkou mezi Prahou a Znojmem.

3. Sjednocuje 

Jako kolovrátek kandidát Grois opakuje větu: „Chci spojit Znojmáky a celé Znojemsko v jediný hlas.“  Díky způsobu vedení své volební kampaně – osočování, rozesílání štvavých pamfletů, manipulací –  se mu tu paradoxně daří, ale ne tak, jak původně zamýšlel. Tento „nadstranický kandidát“ nevědomky vytvořil koalici „Slušnosti a férovosti“, která jednoznačně odmítá Groisův agresivní a žlučovitý způsob vedení kampaně. Tomáš Třetina získal už před prvním kolem voleb podporu hned několika politických stran – ODS, KDU-ČSL, TOP 09, STAN, Pirátů, Hlas a také regionálních politických uskupení. Třetina na rozdíl od svého protikandidáta prokázal skutečnou schopnost spojovat.

Volme poctivost, pracovitost, slušnost.

Volme Tomáše Třetinu do Senátu!

Znojmáci

Podělit se s přáteli